143 SEK brutto/h

Praca Szwecja od zaraz na produkcji soków Västerås bez znajomości języka

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Västerås
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 marca 2017 02:01

Producent naturalnych soków owocowych z Västerås prowadzi nabór pracowników na produkcję. Od zaraz, ogłoszenie pracy w Szwecji dla osób bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny w fabryce soków
Miejsce zatrudnienia: Västerås, Szwecja
Zarobki: 143 SEK brutto na godzinę
Termin: praca od kwietnia 2017

Zakres zadań:

  • przeprowadzanie rzetelnej kontroli jakości produktów oraz procesów produkcyjnych
  • przygotowywanie składników i dbanie o ich najwyższą jakość
  • po uprzednim szkoleniu obowiązkiem będzie obsługa, mycie i konserwowanie maszyn produkcyjnych
  • dbanie o porządek i przestrzeganie zasad BHP
  • pakowanie gotowych soków do skrzynek

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Szwecji od kwietnia bieżącego roku
  • zdolność do pracy pod presją
  • umiejętność dobrej organizacji
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Szwecji bez konieczności porozumiewania się w języku szwedzkim
  • świetne zarobki
  • zatrudnienie na podstawie umowy, początkowo próbnej a dla najlepszych przedłużenie
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc na miejscu we wszystkich sprawach – również w znalezieniu zakwaterowania

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Produkcja soków naturalnych, Västerås 2017
Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 43158d6fbdd2bff5

ilość wszystkich wyświetleń: 2532, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca Szwecja od zaraz na produkcji soków Västerås bez znajomości języka”

  1. jandelimata7 na 3 kwietnia 2017 @ 22:36

    Jestesmy zainteresowani ta ofertom w 2 osoby 667933457