134,60 SEK/h

Praca Szwecja przy produkcji zabawek bez znajomości języka od zaraz, Uppsala 2022

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Uppsala
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 26 lipca 2022 00:26

Od zaraz w Uppsali legalna praca w Szwecji na produkcji przy montażu zabawek. Zatrudnienie bez znajomości języka w nowoczesnej fabryce z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Termin rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 134,60 SEK na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Miejsce zatrudnienia: Uppsala, Szwecja

Opis stanowiska pracy:

  • manualna praca w fabryce zabawek przy montażu elementów z tworzyw sztucznych
  • do zadań należeć będzie kontrola jakości elementów, składanie części, pakowanie
  • zadania wykonywane będą z użyciem elektronarzędzi

Oczekiwania:

  • szybkość, zwinność
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy za granicą
  • umiejętność pracy pod presją
  • zdyscyplinowanie, solidność, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w grupie
  • czynne prawo jazdy kat.B będzie mile widziane
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • świetne zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • pracodawca gwarantuje przeprowadzenie rzetelnego szkolenia pracownicze
  • atrakcyjne zarobki wypłacane na czas
  • płatne zamieszkanie w w cenie 3000 SEK miesięcznie
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na podstawie legalnej, szwedzkiej umowy o pracę na czas określony
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • pełny etat a także możliwość wypracowywania nadgodzin
  • zatrudnienie od zaraz
  • przejrzyste warunki zatrudnienia

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy.

Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@fastmail.se z dopiskiem: Produkcja zabawek, Uppsala 2022

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni.

Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@fastmail.se

ID ogłoszenia: 78762d9eeec89085