8,50 GBP/h brutto

Praca w Anglii bez języka dla par przy pakowaniu ciastek od zaraz Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Długość umowy: 4 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 23 lutego 2017 01:25

Od zaraz oferujemy możliwość zatrudnienia w Londynie przy pakowaniu ciastek dla par. Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz ciastek
Termin: od zaraz
Miasto: Londyn, Anglia
Zarobki: 8,50 GBP na godzinę pracy
Wakaty: 4

Opis stanowiska pracy:

  • proste zadania polegające na układaniu wyrobów po 12 albo 18 sztuk a następnie wkładaniu do maszyny paczkującej
  • praca wykonywana będzie przy taśmie produkcyjnej
  • jedna osoba z zatrudnionych będzie zajmować się obsługiwaniem maszyny produkcyjnej

Oczekiwania:

  • zdolność do bezkonfliktowej i wydajnej pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • atutem będzie znajomość systemu HACCP
  • dyspozycyjność od zaraz
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego do porozumienia się z przełożonymi – wymagane od jednej na zespół

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na czas określony – 4 miesiące oraz możliwość przedłużenia dla najlepszych
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • zakwaterowanie w cenie 65 GBP tygodniowo
  • uczciwe zarobki i pensje wypłacane raz na tydzień
  • wsparcie w dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesyłać mailowo, na adres:

  • uk-employment@europe.com z dopiskiem w nagłówku: „produkcja ciastek Londyn 02/2017”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-anglii-przy-pakowaniu-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-w-londynie-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 96258acbc373ca00

1 odpowiedź na “Praca w Anglii bez języka dla par przy pakowaniu ciastek od zaraz Londyn”

  1. kamil haba na 28 lutego 2017 @ 13:48

    jestem zainteresowany tą pracą