7,50 GBP/h

Praca w Anglii bez znajomości języka Milton Keynes pakowanie kanapek

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Milton Keynes
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 22 października 2015 03:20

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Anglii na produkcji przy pakowaniu kanapek i wrapów. Oferta z fabryki w Milton Keynes od zaraz dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz kanapek

Lokalizacja: Milton Keynes

Zarobki: 7,50 GBP na godzinę

Liczba wakatów: 5

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na ręcznym pakowaniu kanapek lub wrapów w przygotowane wcześniej pudełka

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość do podjęcia pracy w Anglii od zaraz
  • brak nałogów
  • dynamizm, szybkość, zręczność
  • dobre wzrok
  • możliwość podjęcia pracy na przynajmniej 3 miesiące
  • bezkonfliktowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na okres 3 miesięcy za pośrednictwem agencji pośrednictwa pracy
  • wsparcie w dopełnieniu formalności
  • zorganizowane miejsce zamieszkania w cenie ok. 200-300 GBP miesięcznie
  • dla osób które okażą się najlepsze możliwość przejścia na stałą umowę

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń zatytułowanych:” „pakowanie kanapek, Milton Keynes 2015” z załączeniem Cv na adres:

  • uk-employment@europe.com

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-anglii-pakowanie-kanapek-od-zaraz-milton-keynes/

ID ogłoszenia: 7425627eb3a240a8

2 Odpowiedzi na “Praca w Anglii bez znajomości języka Milton Keynes pakowanie kanapek”

  1. Witam ,jestem zainteresowana praca pakowania kanapek,mieszkam w Milton Keynes,moj telefon to 07716174847 Anna.Prosze o kontakt.

  2. Witam mam 23 lata pracowałem już na podobnym stanowisku w angli niedaleko Londynu w firmie „Adeli” jestem zainteresowany państwa oferta pracy oraz przygotowany do podjęcia pracy od zaraz. Bardzo proszę o kontakt +48504365215. Z góry dziękuję i pozdrawiam.