8,50-10 GBP/h brutto

Praca w Anglii bez znajomości języka na magazynie AGD od zaraz Milton Keynes

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Milton Keynes
  • Opublikowany: 6 grudnia 2018 00:28

Zatrudnienie w Milton Keynes na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione w komfortowych apartamentach.

Stanowisko: Pracownik magazynu – order picker

Wynagrodzenie: 8,50 do 10 GBP na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 2

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Milton Keynes, Anglia

Obowiązki:

  • praca na magazynie przy zbieraniu zamówień na sprzęt AGD na palety
  • obsługa wózka paletowego
  • pracownik będzie także odpowiedzialny za przygotowywanie produktów do wysyłki, rozładunek dostaw i rozkładanie towarów w obrębie magazynu

Oczekiwania:

  • atutem będzie znajomość języka oraz posiadanie doświadczenia
  • możliwość podjęcia pracy w Anglii od zaraz
  • umiejętność pracy w grupie
  • zaangażowanie
  • brak problemów ze zdrowiem
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • praca za pośrednictwem agencji zatrudnienia
  • wysokie zarobki
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • zakwaterowanie zorganizowane w apartamentach za 60 GBP tygodniowo

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail z aktualnym CV na adres:

  • ukemployment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „hurtownia AGD MK 2018”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-anglii-na-magazynie-z-agd-bez-znajomosci-jezyka-w-milton-keynes/

ID ogłoszenia: 5445c0833a44ea6c