8,50-10 GBP/h

Praca w Anglii bez znajomości języka na magazynie ze sprzętem AGD od zaraz Milton Keynes

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Milton Keynes
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 października 2017 03:27

Możliwość podjęcia zatrudnienia w Milton Keynes dla Polaków bez znajomości języka na magazynie ze sprzętem AGD. Oferta pracy w Anglii do podjęcia od zaraz z zapewnionym odpłatnym zamieszkaniem.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miasto: Milton Keynes, Anglia

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 8,50-10 GBP na godzinę pracy brutto, stawka będzie ustalana indywidualnie w zależności od doświadczenia oraz stopnia znajomości języka

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień hurtowych na palety
  • przygotowywanie towarów dla sklepów
  • zadania wykonywane będą za pomocą wózka paletowego
  • pracownik będzie odpowiedzialny również za rozładunek dostaw i załadunek
  • pakowanie i przygotowywanie produktów do wysyłki
  • obsługa zamówień do klientów indywidualnych

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • posiadanie aktualnego dokumentu poświadczającego o niekaralności
  • wysoka sprawność
  • brak problemów ze zdrowiem
  • zdolność do pracy w zespole
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zamieszkanie w wynajętych przez pracodawcę apartamentach za 60 GBP tygodniowo od osoby
  • bardzo dobre zarobki
  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • zatrudnienie w oparciu o brytyjską umowę
  • opcja dodatkowego zarobku w przypadku pracy na nadgodziny oraz na zmianie nocnej

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres:

  • ukemployment@europe.com z dopiskiem w nagłówku: „hurtownia AGD MK Wrzesień-Październik 2017”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-od-zaraz-na-magazynie-ze-sprzetem-agd-bez-znajomosci-jezyka-w-milton-keynes/

ID ogłoszenia: 96159d16f2e44ba8

1 odpowiedź na “Praca w Anglii bez znajomości języka na magazynie ze sprzętem AGD od zaraz Milton Keynes”

  1. Witam czy ogloszenie jest nadal aktualne.
    jestem zaintwresowany praca.
    pozdrawian