8,50 GBP brutto/h

Praca w Anglii bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz Leeds

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Leeds
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 13 października 2016 02:49

Oferta pracy w Anglii na produkcji kanapek w zakładzie z Leeds. Zatrudnienie aktualne od zaraz dla 4 Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik na produkcji kanapek
Liczba wakatów: 4
Rozpoczęcie: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Leeds, Anglia
Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • pracownik zajmować się będzie przygotowywaniem kanapek – układaniem wędliny, sera, itp.
  • ręczne zwijanie wrapów
  • obsługiwanie prostych maszyn produkcyjnych
  • pakowanie
  • stała kontrola jakości i wstrzymywanie produkcji w przypadku nieprawidłowości
  • wstępne magazynowanie

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Anglii od zaraz na okres przynajmniej 3 miesięcy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak nałogów i dbanie o higienę osobistą

Zapewniamy:

  • pomoc przy sprawach urzędowych
  • przyjazną atmosferę i pracę w młodym, ambitnym zespole
  • zatrudnienie tymczasowe na 3 miesiące
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Anglii
  • agencja organizuje zamieszkanie w cenie 60 GBP tygodniowo

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniżej podany adres:

  • jobs4u@englandmail.com

W nagłówku prosimy wpisać: „Produkcja kanapek Leeds 10/2016″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-od-zaraz-przy-tasmie-produkcja-kanapek-bez-znajomosci-jezyka-leeds/

ID ogłoszenia: 55257fe2a6a61fec