8,80 GBP/h brutto

Praca w Anglii 2017 bez znajomości języka na produkcji keczupu od zaraz Portsmouth

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Portsmouth
  • Data rozpoczęcia pracy: od lipca 2017
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: 29 czerwca 2017 03:43

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Anglii od lipca 2017 dla 2 osób na produkcji keczupu. Zatrudnienie w Portsmouth od zaraz dla Polaków bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejsce zatrudnienia: Portsmouth, Anglia
Rozpoczęcie: od lipca 2017
Wakaty: 2
Zarobki: 8,80 GBP na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • mycie i sortowanie papryki oraz pomidorów
  • samodzielna obsługa maszyny produkcyjnej do rozdrabniania
  • kontrola procesów produkcyjnych i dbanie o jak najwyższą jakość
  • pakowanie gotowych produktów do kartonów
  • przygotowywanie palet – zabezpieczanie i owijanie folią

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • dostępność od zaraz na okres 3 miesięcy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane osoby z nawet podstawową znajomością języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • pracę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia
  • zatrudnienie od zaraz – rozpoczęcie od lipca 2017
  • ran na tydzień wypłatę należności na konto
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie 90 GBP za tydzień w 2-3 osobowym pokoju lub 110 GBP za pokój jednoosobowy

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • reddotrecruitment@gmx.co.uk z dopiskiem w nagłówku: „produkcja Portsmouth 07/17″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-keczupu-portsmouth-2017/

ID ogłoszenia: 72059523ceca52e6