8-8,80 GBP/h brutto

Praca w Anglii bez znajomości języka od zaraz pakowanie czekoladek Luton UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 16 marca 2017 01:57

Ogłoszenie aktualnej pracy w Anglii do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Luton przy pakowaniu czekoladek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek
Miejsce zatrudnienia: Luton, Anglia
Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 8 GBP na godzinę dla osób bez znajomości języka lub 8,80 GBP na godzinę pracy dla osób z językiem angielskim
Liczba miejsc do obsadzenia: 3
Rozpoczęcie: od II połowy marca 2017

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie przeprowadzała wizualną kontrolę jakości pralinek i pakowała te, które spełniają normy jakościowe
  • pracownik układa czekoladki w odpowiednie miejsca i odstawia na taśmę do zafoliowania maszynowego
  • osoby sprawne manualne mogą zostać skierowane do ręcznego ozdabiania

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • przywiązywanie uwagi do szczegółów
  • zdolności manualne
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • przestrzeganie zasad BHP oraz wewnętrznego regulaminu
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na każdym poziomie

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia i dobre zarobki
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zamieszkanie w dobrych warunkach, zorganizowane odpłatnie w cenie 50 GBP od osoby lub 80 GBP od pary za tydzień
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • umowę na 3 miesiące za pośrednictwem agencji pracy
  • możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia

Aplikacja:
Wiadomość e-mail prosimy przesłać na adres:

  • [ogłoszenie wygasło]

W nagłówku należy wpisać: „pakowanie czekoladek Luton 03/2017”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-anglii-przy-pakowaniu-czekoladek-od-zaraz-luton/

ID ogłoszenia: 5158c7eb3395a2d

5 komentarzy na “Praca w Anglii bez znajomości języka od zaraz pakowanie czekoladek Luton UK”

  1. alfa1234 na 18 marca 2017 @ 09:36

    Witam,
    wysłałam swoja kandydaturę ale informacja zwrotna podała, że nie znaleziono takiego adresu . Prosze o informację.

  2. grazyna1212 na 20 marca 2017 @ 11:34

    Potwierdzam. Również wysłałam zgłoszenie …adresat nie znaleziony..
    .Jestem zainteresowana i tym samym zgłaszam chęć udziału w procesie rekrutacji.

  3. asiowata91 na 21 marca 2017 @ 11:25

    Witam email podany jest nie prawidłowy
    Szukam pracy wraz z 2 osoba mieszkamy w luton
    mamy doswiatczenie na produkci
    jedna osoba zna jezyk angielski w stopniu dobrym

  4. Krztsztofspeedy na 22 marca 2017 @ 22:25

    Witam jestem zainteresowany Proszęokontakt
    ciechla@o2.pl

  5. Veaceslav96 na 27 marca 2017 @ 19:28

    Dzień dobry , posiadam kartę pobytu w Polsce i Mołdawski Paszport , Agielski język komunikatywny , Chętnie podejmę przystąpię do pracy już jutro 🙂 +48793388200. Sławek .