8,50 - 9,50 GBP/h

Od zaraz praca w Anglii bez znajomości języka pakowanie deserów dla par Nottingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Nottingham
  • Długość umowy: około 3 miesiące
  • Opublikowany: 23 marca 2017 23:08

Oferta pracy w Anglii na produkcji deserów lodowych w fabryce z Nottingham. Ogłoszenie aktualne dla par od zaraz. Zatrudnienie bez znajomości języka angielskiego z zapewnionym odpłatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji
Termin: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 8
Lokalizacja: Nottingham, Anglia
Pensja: w zależności od stopnia znajomości języka angielskiego od 8,50 do 9,50 GBP na godzinę brutto
Czas trwania: od zaraz do końca czerwca 2017

Zakres zadań:

  • praca przy taśmie produkcyjnej, polegająca na kontroli jakości oraz pakowaniu deserów lodowych
  • zatrudnienie odbywa się w dużej fabryce słynącej z produkcji lodów
  • zadania wykonywane będą na hali produkcyjnej, w niskiej temperaturze, ok. -2-4 stopnie Celsjusza

Oczekiwania:

  • brak problemów z wykonywaniem pracy powtarzalnej
  • dostępność w wymaganym czasie
  • brak nałogów
  • dobre zdrowie
  • zdolność do pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • dobre zorganizowanie
  • samodzielność
  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej jest pożądane

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 70 GBP od osoby lub 100 GBP od pary za tydzień
  • umowę o pracę na czas określony – około 3 miesiące, zatrudnienie od zaraz do końca czerwca 2017
  • pomoc w dopełnianiu spraw formalnych
  • dla osób najlepszych możliwość pracy przy innych projektach, realizowanych przez agencję

Aplikacja:

Zgłoszenia z załączeniem CV, należy przesłać na adres:

  • cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem w tytule: Desery Nottingham 04/2017.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-anglii-przy-pakowaniu-deserow-lodowych-bez-jezyka-nottingham/

ID ogłoszenia: 96558d1108d6b8e2