10,50-12,50 GBP/h

Praca w Anglii bez znajomości języka produkcja samochodów od zaraz fabryka Derby UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Derby
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2021 00:59

Potrzebne od zaraz osoby do pracy w Anglii na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w fabryce z Derby na produkcji samochodów bez języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Derby.

Wynagrodzenie: 10,50 – 12,50 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie montowanie samochodów osobowych na linii produkcyjnej z wykorzystaniem elektronarzędzi;
  • pracownik będzie również wykonywał zadania dotyczące przeprowadzania kontroli jakości.

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • miele widziane wykształcenie mechaniczne;
  • chęć podjęcia stałej pracy w UK;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • brak problemów z prawem;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w UK;
  • bardzo dobre warunki finansowe w zależności od posiadanych kompetencji;
  • możliwość rozwoju;
  • na miejscu wsparcie polskich pracowników;
  • darmowe przeszkolenie wdrażające, a także kurs językowy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Anglii mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: jobs4you@mail.co.uk z tytułem wiadomości: „Produkcja samochodów Derby″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-od-zaraz-na-produkcji-samochodow-bez-jezyka-fabryka-w-derby-uk/

ID ogłoszenia: 3406082c4fd90c97