6,50 GBP/h

Praca w Anglii dla Polaków na produkcji części metalowych od zaraz Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Birmingham
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 1 grudnia 2014 00:18

Fabryka z Birmingham szuka od zaraz Polaków bez doświadczenia. Praca w Anglii na linii produkcyjnej przy pakowaniu części samochodowych. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik na linii produkcyjnej
Lokalizacja: Anglia, Birmingham, Redditch
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h

Zadania:
- praca przy stanowisku produkcyjnym
- obsługiwanie maszyn
- rozwieszanie części metalowych na wieszaki
- pakowanie towaru i przygotowywanie do wysyłki

Wymagania:
- mile widziane kobiety
- znajomość języka angielskiego
- dokładność, samodyscyplina
- chęć do pracy zmianowej
- wyjazd od zaraz
- dobre zdrowie

Oferujemy:
- zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie
- pomoc w pierwszych dniach
- wprowadzenie w system działania firmy
- zatrudnienie na dwie zmiany (6-14; 22-6)
- dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin płatnych dodatkowo 1,5 stawki
- pracę na dłuższy okres
- przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: adrian.kaminski@backupstaff.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22ngej/

ID ogłoszenia: 193547b9790b41cd