7,5

Praca w Anglii jako Magazynier order picker od zaraz, Stoke-on-Trent UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Stoke-on-Trent
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: umowa o pracę
  • Opublikowany: 28 czerwca 2016 00:20

Hurtownia wiodącej marki poszukuje magazynierów do podjęcia pracy w Anglii. Zatrudnienie od zaraz w Stoke-on-Trent dla osób z podstawową znajomością języka angielskiego.

Magazyn jednej z wiodących brytyjskich sieci handlowych zatrudni od zaraz na stanowisko order pickera w:
Stoke-on-Trent
Oferta pracy w Anglii także dla osób bez doświadczenia.

Na miejscu może odbyć się krótki test znajomości j. angielskiego.
Pracodawca ma także prawo przeprowadzić test na obecność narkotyków i alkoholu.

Płaca: £7.20 dzień / £7.50 noc
+bonusy
Zmiany 12-godzinne od 6 do 6, po czym 4 dni wolnego.

Opis stanowiska:
Zbieranie zamówień
Inwentaryzacja
Przyjmowanie zamówień zewnętrznych
Przygotowywanie do wysyłki

Wymagania:
Znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
Doświadczenie nie wymagane
Gotowość do podjęcia pracy 2- lub 3-zmianowej
Umiejętność pracy zarówno w zespole jak i indywidualnie bez nadzoru
Zaangażowanie
Zorganizowanie
Poczucie odpowiedzialności
Dbałość o szczegóły

Oferta:
Możliwość podjęcia pracy bez doświadczenia
Praca na pełny etat (37,5+ godzin)
Wynagrodzenie godzinowe z tygodniowymi wypłatami
Pomoc w założeniu konta bankowego i znalezieniu zakwaterowania

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy
cv1@maderecruitment.co.uk
kontakt telefoniczny:
+44(0)7459 838037

ID ogłoszenia: 934577136d849dec

ilość wszystkich wyświetleń: 357, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez maderecruitment

Ostatnie przedmioty dodane przez maderecruitment »