8 GBP/h

Praca w Anglii Luton od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2016 21:50

Ogłoszenie pracy w Anglii dla Polaków od września 2016 przy pakowaniu czekoladek przy linii produkcyjnej. Oferta z Luton do podjęcia od zaraz w fabryce słodkości.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Miasto: Luton, Anglia

Zarobki: 8 GBP na godzinę brutto

Wakaty: 2

Rozpoczęcie: od września 2016

Obowiązki:

  • praca przy linii produkcyjnej polegająca na ręcznym układaniu czekoladek w plastikowych tackach i odkładanie do zapakowania maszynowego
  • stała kontrola jakości i zdejmowanie z taśmy czekoladek wybrakowanych, które nie spełniają wymogów jakościowych
  • dla osób sprawniejszych manualnie może być stanowisko produkcyjne przy ozdabianiu czekoladek

Oczekiwania:

  • spostrzegawczość, ostrożność
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdolność do pracy zgodnie z zasadami BHP
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pomoc na miejscu w dopełnianiu spraw formalnych
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • pracę na podstawie umowy 3 miesięcznej podpisanej z agencją pracy z możliwością przedłużenia
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • agencja zapewnia zamieszkanie w cenie 50 GBP tygodniowo od osoby

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres kontaktowy:

  • uk-employment@europe.com

W nagłówku prosimy wpisać: „pakowanie czekoladek Luton 2016”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-anglii-przy-pakowaniu-czekoladek-od-zaraz-luton/

ID ogłoszenia: 95757c0d65dbf685

1 odpowiedź na “Praca w Anglii Luton od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek”

  1. nuika123 na 8 lutego 2017 @ 13:20

    Witam,jestem zainteresowana oferta.