7,24 GBP/h

Praca w Anglii od zaraz bez znajomości języka pakowanie kosmetyków Walsall

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Walsall
  • Opublikowany: 4 stycznia 2016 03:25

Ogłoszenie aktualnej pracy w Anglii dla Polaków bez znajomości języka angielskiego w Walsall przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie od zaraz przy zbieraniu towaru i pakowaniu.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Walsall, Anglia

Wynagrodzenie: 7,24 GBP na godzinę brutto

Obowiązki:

Osoba zatrudniona zajmuje się zbieraniem zamówień oraz przygotowywaniem towaru do wysyłki. Pracownik skrupulatnie pakuje i zabezpiecza kosmetyki przed wysyłką. Do zadań należeć będą również inne zadania zlecone przez kierownika.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • sprawne tempo pracy
  • odpowiedzialność
  • punktualne stawianie się na swoje zmiany
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zorganizowanie

Zapewniamy:

  • szkolenia pracownicze
  • zapewnione bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • transport wewnętrzny – busem
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • praca w godzinach od 1o do 22
  • zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku brytyjskim

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, prosimy o kontakt telefoniczny pod poniższym numerem:

01384 686090

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-anglii-przy-pakowaniu-kosmetykow-bez-jezyka-walsall/

ID ogłoszenia: 496568826b5da5f8

3 komentarze na “Praca w Anglii od zaraz bez znajomości języka pakowanie kosmetyków Walsall”

  1. witam nie wiem czy t o ogłoszenie nie oszustwo ponieważ tel jest nie aktualny po prostu lipa

  2. nic żadnej odpowiedzi a jaki masz do nich telefon