do uzgodnienia

Praca w Anglii od zaraz Feltham na produkcji ciast i drożdżówek dla Polaków

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Feltham
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 listopada 2015 03:52

Ogłoszenie pracy w Anglii na produkcji cukierniczej ciast oraz drożdżówek. Zatrudnienie dla Polaków do podjęcia od zaraz w okolicy Feltham. Oferta na pełny etat dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny w cukierni

Termin: od zaraz

Zarobki: do ustalenia bezpośrednio z pracodawcą

Miejsce: Feltham, Anglia

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba która podejmie pracę na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prace wspierające produkcję drożdżówek oraz ciast.

Oczekiwania:

  • aktualne przebywanie w Anglii
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • punktualne stawianie się na swoje zmiany
  • skrupulatne przestrzeganie zasad BHP
  • schludność
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na bardzo dobrych warunkach
  • pełny etat
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16
  • zgrany zespół
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać zgodnie z instruktażem na stronie:

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-dla-polakow-na-produkcji-cukierniczej-od-zaraz-feltham/

ID ogłoszenia: 323564deaa895f93

ilość wszystkich wyświetleń: 2922, dzisiaj: 1