9,40 GBP/h brutto

Praca w Anglii od zaraz na magazynie z kosmetykami bez znajomości języka Sheffield UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Sheffield
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 lutego 2018 00:28

Oferujemy zatrudnienie w hurtowni z kosmetykami z Sheffield od zaraz. Ogłoszenie pracy w Anglii na magazynie przy zbieraniu zamówień dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Komisjoner, pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Sheffield, Anglia

Zatrudnienie: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,40 GBP na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • praca na magazynie w roli komisjonera polegać będzie na wykonywaniu codziennych zadań usprawniających sprawny przepływ towarów
  • pracownik będzie zajmował się załadunkiem rozładunkiem, rozkładaniem towarów
  • głównym zadaniem będzie zbieranie towarów na podstawie zamówienia, pakowanie i wysyłka
  • obsługiwanie skanera ręcznego
  • regularne przeprowadzanie inwentaryzacji

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • brak nałogów
  • zaangażowanie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność na najbliższe 6 miesięcy
  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie w samodzielnych pokojach
  •  pomoc w sprawach formalnych
  • dodatek w wysokości 150 GBP dla osób, które zdecydują się wyjechać do Anglii jeszcze w lutym 2018
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia pracy stałej bezpośrednio u brytyjskiego pracodawcy po zakończeniu zatrudnienia z agencję pracy
  • bardzo dobre zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • oxf-agency@solution4u.com z dopiskiem „hurtownia drogeryjna Sheffield”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-dam-prace-w-anglii-na-magazynie-z-kosmetykami-w-sheffield/

ID ogłoszenia: 2565a8954cd87005