od 6,50 GBP/h

Praca w Anglii od zaraz przy pakowaniu żywności na produkcji Bolton dla Polaków

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bolton
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2015 03:18

Piekarnia z Bolton poszukuje pracowników na produkcję przy pakowaniu i obsłudze maszyn produkcyjnych. Ogłoszenie pracy w Anglii dostępne od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny w piekarni

Start: od zaraz

Miejsce pracy: Bolton

Zarobki: początkowo 6,50 GBP za godzinę pracy, po przepracowaniu 12 tygodni płaca wzrasta do 7,50 GBP za godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • Wykonywanie prac produkcyjnych w piekarni z siedzibą w Bolton.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn produkcyjnych, porządkowanie stanowiska pracy, mycie i dezynfekcję maszyn.
  • Inne zadania mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

  • dobre warunki zatrudnienia
  • podwyżkę po 12 tygodniach pracy
  • możliwe do wypacowywania nadgodziny
  • praca zmianowa w godzinach 6 do 14, 14 do 22 oraz 22 do 6

Aplikacja:
Zgłoszenie z aktualnymi danymi kontaktowymi należy przesłać na adres:
adam.jankowski@heads-uk.com.

Kontakt telefoniczny dostępny pod numerem: 0161 749 9897

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-na-produkcji-przy-pakowaniu-spozywczym-bolton/

ID ogłoszenia: 70555df0b4822770

ilość wszystkich wyświetleń: 1257, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca w Anglii od zaraz przy pakowaniu żywności na produkcji Bolton dla Polaków”

  1. Witam, chciałbym zapytać o możliwość zatrudnienia. Praca bardzo mi odpowiada, ponieważ chciałbym zmienić pracę którą wykonuję (operator wózka widłowego- bez uprawnień, 4 lata w zawodzie) na jakąś konkretną z którą mógłbym związać swoje przyszłe plany. A co do zakwaterowania, wiem że napisane jest że bez zakwaterowania ale czy jest możliwość pomocy w 1-2 tyg pracy w tym względzie? Moja znajomość języka ang oprócz w czasach szkolnych kiedy nieźle dawałem sobie radę, w życiu codziennym nie była sprawdzana zbyt często ale myślę że jestem w stanie szybko pojąć przede wszystkim język branżowy. Pozdrawiam i czekam niecierpliwie na odpowiedź.