6,50 GBP/h

Praca w Anglii kobiety pakowanie czekolad od zaraz produkcja Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Birmingham
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 7 maja 2015 02:03

Fabryka z Birmingham poszukuje od zaraz kobiet do pracy w Anglii przy pakowaniu czekolad oraz innych słodyczy na produkcji. Zatrudnienie bez doświadczenia dla osób z językiem angielskim na poziomie komunikatywnym.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Birmingham
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h

Zadania:
Zadaniem pracownika będzie pakowanie czekolad oraz kontrolowanie ich jakości. Po zmianie osoba zatrudniona będzie prowadzić pracę porządkowe na swoim stanowisku.

Wymagania:
- angielski na poziomie komunikatywnym
- zatrudniamy jedynie kobiety
- siła fizyczna
- bez problemów ze zdrowiem
- zależy nam na kandydatkach szybkich, energicznych
- wyrobienie norm dziennych
- umiejętność współpracowania z ludźmi

Oferujemy:
- jasne warunki zatrudnienia
- w tygodniu zapewniamy przepracowanie minimum 40 godzin
- dwa wolne dni w tygodniu (weekendy)
- pracę na dzienną zmianę
- oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzinowym
- podniesienie swoich kwalifikacji
- zakwaterowanie i ubezpieczenie
- wypłaty wypłacane co 7 dni
- szkolenia wprowadzające
- oferujemy możliwość wyrobienia nadgodzin
- przejazdy do pracy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na adres mailowy: praca@financialsolution.pl z dopiskiem „Fabryka czekolady”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-w-birmingham-dla-kobiet-przy-pakowaniu-czekolady/

ID ogłoszenia: 852554aa33c10df8

ilość wszystkich wyświetleń: 2062, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca w Anglii kobiety pakowanie czekolad od zaraz produkcja Birmingham”

  1. Jestem modą osobą chętną do pracy. Szybko się uczę i sumiennie wykonuję swoją pracę. Znam język angielski oraz niemiecki w stopniu komunikatywnym, posiadam prawo jazdy kat.B. Proszę o kontakt justyna_ky@wp.pl lub 731-777-103.