6,50 GBP/h

Praca w Anglii przy pakowaniu spożywczym bez języka Bagnor Regis od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bagnor Regis
  • Opublikowany: 9 marca 2015 13:41

Poszukujemy od zaraz kandydatów do pracy w Anglii przy pakowaniu żywności. Oferta z Bagnor Regis bez znajomości języka i doświadczenia przy kontrolowaniu jakości produktów.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu spożywczym
Lokalizacja: Anglia, Bagnor Regis
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
– pakowanie żywności
– sprawdzanie jakości produktów
– układanie skrzynek na palety

Wymagania:
– prawo jazdy na samochód osobowy
– doświadczenie produkcyjne będzie sprzyjało podczas rekrutacji
– chęć pracy w systemie zmianowym
– posiadanie auta jest konieczne
– refleks, spostrzegawczość

Oferujemy:
– zmianę w pracy w systemie 4 dni pracy i 4 dni wolnych
– szkolenia wstępne
– angielskie warunki zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy drogą telefoniczną w dni robocze w godzinach od 8 do 16 pod numerem telefonu: 07720392226

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-przy-pakowaniu-zywnosci-bez-jezyka-w-bognor-regis/

ID ogłoszenia: 41754fd8a4b3957f

3 komentarze na “Praca w Anglii przy pakowaniu spożywczym bez języka Bagnor Regis od zaraz”

  1. witam jestem zainteresowany oferta pracy.moje doswiadczenie to praca na lini produkcyjnej 2lata w fabryce owocow.posiadam angielskie konto bankowe oraz national insurance number.