do ustalenia

Od zaraz praca w Anglii sortowanie odpadów/recykling bez doświadczenia Worcester

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Worcester
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2015 02:19

Pilnie poszukujemy Polaków bez doświadczenia przy recyklingu. Praca w Anglii, Worcester dla pracowników fizycznych przy sortowaniu śmieci od zaraz. Wymagamy podstaw języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik przy sortowaniu
Lokalizacja: Anglia, Worcester, Norton
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Stanie przy taśmie przy, której odbywa się segregacja odpadów na te, które można ponownie użyć, przetworzyć oraz na te, które nie nadają się do dalszej obróbki.

Wymagania:
– szybkość, zwinność, spostrzegawczość
– chęć podjęcia pracy monotonnej
– zdrowy kręgosłup (wielogodzinne stanie przy taśmie)
– osoba pozytywnie nastawiona do życia i ludzi
– angielski na poziomie podstawowym
– zamieszkanie w UK bądź szybkie znalezienie miejsca do zamieszkania
– możliwość pracownia po godzinach
– dobra ogólna sprawność fizyczna

Oferujemy:
– wolne weekendy (dla chętnych sobota może być pracująca)
– stawka minimalna przez 13 tygodni następnie następuje podwyżka sumy
– możliwość stałego zatrudnienia
– legalną pracę na angielskich warunkach
– sprawdzoną firmę
– oferujemy możliwość przejścia na zmianę dzienną po okresie 13 tygodni

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenie na maila: adrian.kaminski@backupstaff.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-anglii-sortowanie-smieci-bez-doswiadczenia-worcester/

ID ogłoszenia: 476553d741bd4f50

2 komentarze na “Od zaraz praca w Anglii sortowanie odpadów/recykling bez doświadczenia Worcester”

  1. Dzień Dobry,
    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Proszę o kontakt 880-945-898

  2. Nowaczer 1977 na 17 kwietnia 2016 @ 19:41

    Podejmę pracę.
    Marcin07424829823
    mail:marcinnowak-1977@wp.pl