do ustalenia

Praca w Belgii bez znajomości języka na produkcji przy pakowaniu i ważeniu w Stembert

  • Kraj: Belgia
  • Miasto lub region: Stembert
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Opublikowany: 20 listopada 2017 01:55

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Belgii na produkcji przy pakowaniu produktów do pojemników i ich ważeniu. Zatrudnienie w Stembert bez znajomości języka obcego i doświadczenia.

Praca na magazynie lub produkcji

Belgia miasto – Stembert

Obowiązki:

-pakowanie produktów do pojemników i ważenie (kobiety)
-wprowadzanie produktu na linie lub odbieranie zapakowanego produktu i układanie na palecie (mężczyźni)
-praca na magazynie, przetransportowanie produktu, opakowanie go i ofoliowanie (mężczyźni)

Wymagania:

-gotowość i dyspozycyjność do wyjazdu do Belgi
-dobra kondycja fizyczna
-doświadczenie na produkcji/magazynie dodatkowy atut (NIE WYMAGANE)

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-możliwość długotrwałego zatrudnienia
-możliwość wyjazdu grupowego (znajomi,rodzina, pary)
-wypłata zawsze do 10 dnia kolejnego miesiąca
-zakwaterowanie

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numer 607 901 662 lub o przesłanie swojego CV przez portal ogłoszeniowy.

ID ogłoszenia: 5025a0ebe62a0090

ilość wszystkich wyświetleń: 165, dzisiaj: 7

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: patka123
  • Zarejestrowany od: 17 listopada 2017

Inne przedmioty dodane przez patka123

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez patka123 »