11,80

Praca w Belgii na magazynie jako operator wózków widłowych, Hoogstraten

  • Kraj: Belgia
  • Miasto lub region: Hoogstraten
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2018 19:48

Od zaraz aktualne ogłoszenie dam pracę w Belgii na magazynie w Hoogstraten jako operator wózków widłowych. Zatrudnienie możliwe dla kandydatów z dobrą znajomością języka niderlandzkiego.

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla naszego klienta w Hoogstraten w Belgii poszukuje operatorów wózków widłowych do pracy w magazynie.
Opis stanowiska:
– obsługa wózka widłowego,
– praca na linii produkcyjnej (jeśli to wymagane).
Wymagania:
– dobre umiejętności komunikacyjne w języku niderlandzkim,
– wcześniejsze doświadczenie w pracy na produkcji oraz w jeździe wózkiem widłowym (certyfikat nie jest wymagany, ale jest dodatkowym atutem),
– elastyczność i motywacja do pracy w systemie zmianowym,
– własne zakwaterowanie w okolicach Hoogstraten oraz własny transport do pracy,
– gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane.
Oferta:
– możliwość pracy  w rozwijającej się firmie w Belgii,
– możliwość stałego kontraktu,
– świetne środowisko pracy,
– praca w systemie zmianowym,
– wynagrodzenie 11,80 euro/h brutto + dodatki zmianowe,
– możliwość podwyżki,
– zwrot kosztów podróży.
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: operator wózków / Hoogstraten
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 3355b69860fb5f18

ilość wszystkich wyświetleń: 1088, dzisiaj: 1