13,12

Praca w Belgii na produkcji elementów plastikowych od zaraz k. Gent

  • Kraj: Belgia
  • Miasto lub region: Nazareth
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2021 00:56

Firma z okolic Gent poszukuje chętnych do podjęcia pracy w Belgii od zaraz przy produkcji elementów plastikowych jako operator maszyn. Oczekiwana dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego.

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla belgijskiego klienta poszukuje pracowników produkcji

Miejsce pracy: Nazareth, okolice Gent (Belgia)

Opis stanowiska: obsługa maszyny wytwarzającej elementy plastikowe

Wymagania:
– dobra znajomość j. angielskiego lub j. niderlandzkiego
– gotowość do pracy 3-zmianowej
– umiejętność logicznego myślenia i gotowość do pracy przy maszynie
– własne zakwaterowanie w okolicach Nazareth / Gent i własny transport do pracy (warunek konieczny)

Oferujemy:
– 13,12 euro brutto/h
– dodatek za pracę zmianową i dodatek za dojazd do pracy
– przyuczenie
– belgijską umowę

Więcej informacji +48 570 935 868

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: Produkcja Gent
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 507607693c40879f

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 529, dzisiaj: 3