13,19 euro brutto/godzina

Praca w Belgii na produkcji przy pakowaniu mięsa Huizingen

  • Kraj: Belgia
  • Miasto lub region: Huizingen
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 listopada 2015 03:52

Agencja zatrudnienia dla klienta z Huizingen poszukuje pracowników produkcji do pracy w Belgii przy porcjowaniu i pakowaniu wyrobów mięsnych. Pracodawca oczekuje komunikatywnej znajomości języka francuskiego lub angielskiego.

Agencja Pracy Work Express sp. z o. o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Belgii w charakterze operatora produkcji wędlin.

Obowiązki:
– Praca na linii produkcyjnej: porcjowanie i opakowywanie mięsa
– Obsługa maszyn do plastrowania
– Obsługa maszyn do wyrobu kiełbasy

Wymagania:
– Książeczka SANEPID
– Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
– Komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego

Oferta:
– Zatrudnienie oparte na polskiej umowie o pracę (składki do ZUS-u od średniej krajowej)
– Stawka:13,19 Euro brutto/h
– Zapewniamy i opłacamy zakwaterowanie
– Zapewniamy opiekę koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na praca.niemcy@workexpress.pl

ID ogłoszenia: 58956572aacdf255

ilość wszystkich wyświetleń: 2744, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez klaudia.napiontek

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez klaudia.napiontek »