do negocjacji

Praca w Belgii pracownik produkcji od zaraz Bruksela (branża motoryzacyjna)

  • Kraj: Belgia
  • Miasto lub region: Bruksela
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: luty 2015
  • Opublikowany: 1 lutego 2015 04:09

Agencja pracy za granicą dla fabryki z Brukseli poszukuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Belgi przy montażu zderzaków plastikowych do samochodów marki audi. Zatrudnienie z językiem angielskim.

Polish Employees to licencjonowana Agencja Pracy o ugruntowanej pozycji i wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji wykwalifikowanych specjalistów na rynek polski i zagraniczny.

Obecnie dla naszego zagranicznego klienta, jednego z największych dostawców elementów do branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowiska:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy – Bruksela, Belgia

Umowa – bezpośrednio z pracodawcą

Czas rozpoczęcia pracy – OD ZARAZ

OPIS STANOWISKA:
– składanie, montaż zderzaków w samochodach marki Audi

WYMAGANIA:
– kilkuletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej
– język angielski na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny)
– chęć podjęcia pracy OD ZARAZ

OFERUJEMY:
– pracę w jednej z największych firm w branży motoryzacyjnej
– do przepracowania tygodniowo 38,5 godzin
– atrakcyjne wynagrodzenie (do negocjacji)

Możliwość podjęcia współpracy z osobami na działalności gospodarczej, jednakże konieczne jest spełnianie warunków do uzyskania A1 ( Warunkiem otrzymania poświadczonego formularza A1 jest podleganie ubezpieczeniu w Polsce przynajmniej przez 30 dni poprzedzających oddelegowanie.)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: jolanta.szerszen@polishemployees.com z dopiskiem pracownik produkcji Belgia
bądź prosimy o składanie CV na adres:http://www.polishemployees.com/pl/home/oferta-pracy/55/pracownik-produkcji-branza-motoryzacyjna

ID ogłoszenia: 51154cb8d4cf3c87

ilość wszystkich wyświetleń: 4889, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca w Belgii pracownik produkcji od zaraz Bruksela (branża motoryzacyjna)”

  1. obecnie pracuje w ASO marka renault proszę o kontakt

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: jszerszen
  • Zarejestrowany od: 30 stycznia 2015

Inne przedmioty dodane przez jszerszen

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez jszerszen »