od 4000 zł netto

Praca w Czechach bez języka na produkcji samochodów osobowych w fabryce z Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mlada Boleslav
  • Opublikowany: 29 maja 2021 00:20

Agencja personalna dla klienta z Mladá Boleslav poszukuje od zaraz chętnych także bez znajomości języka do pracy w Czechach przy produkcji samochodów osobowych.

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9145) poszukuje pracowników produkcji / montażu (branża Automotive).

Miejsce pracy : Mlada Boleslav

Obowiązki:
– praca na produkcji
– montaż podzespołów do samochodów osobowych.

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych
– chęć podjęcia pracy na terenie Czech
– dojazd do Czech we własnym zakresie.

Oferujemy:
– praca na pełen etat
– atrakcyjne wynagrodzenie: po przeliczeniu od 4300 zł netto / miesiąc
– podwyżki, możliwość szkoleń
– dodatki: za nadgodziny, pracę wieczorną, nocną, święta, soboty i niedziele, pracę indywidualną i grupową
– praca od poniedziałku do piątku, okazjonalnie w weekendy
– 25 dni urlopowych
– dodatek żywnościowy od pracodawcy
– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, dopłata do zakwaterowania
– opieka medyczna

Więcej informacji +48 691 839 554
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując Pracownik produkcji SKODA

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 20560acd75536718

ilość wszystkich wyświetleń: 397, dzisiaj: 1