od 4000 PLN netto

Praca w Czechach bez języka od zaraz przy produkcji tworzyw sztucznych w Tabor

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Tabor
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 1 rok
  • Opublikowany: 7 grudnia 2021 01:02

W firmie z okolic Tabor od zaraz możliwa do podjęcia legalna praca w Czechach bez znajomości języka przy produkcji tworzyw sztucznych. Zakwaterowanie będzie zorganizowane bezpłatnie.

Rekrutacyjno-szkoleniowa Agencja DP WORK otrzymała prestiżową nagrodę “FIRMA SUKCESU” w programie START Plus w ramach oceny Krajowej Nagrody Jakości w 2014 roku, jako pierwsza i dotychczas jako jedyna Agencja zatrudnienia w historii przyznawania tej nagrody.
Agencja DP WORK jest w rankingu TOP 10 największych Agencji Personalnych w Republice Czeskiej.
Rekrutujemy pracowników na różne stanowiska na potrzeby wielu renomowanych firm, skupiających swoją działalność na terenie Republiki Czeskiej.
Zachęcamy do odwiedzenia nas na Facebooku: ” DP WORK – PL” (kontakt w języku polskim)

Daj sobie szansę na stabilne zatrudnienie!

Opis stanowiska

SILON, s.r.o. (Planá nad Lužnicí, 6 km od miasta Tabor)

Obsługa linii produkcyjnej: Pakowanie granulatu tworzywa sztucznego, segregacja granulatu, dostarczanie materiału na linię produkcyjną, uzupełnianie materiału, obsługa maszyn.

Praca do przyuczenia – Szansę ma każdy kandydat, który spełnia nasze wymagania.

Praca manualna/fizyczna
4-brygadowy system pracy

WYMAGANIA
– dobry stan zdrowia
– wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane (będzie dodatkowym atutem) – zapewniamy pełne przeszkolenie
– sumienność i pracowitość
– nie wymagamy znajomości j.czeskiego
– chęć i motywacja do pracy

NASZA OFERTA
– od 22 470 – 22 840 CZK netto/miesiąc (około 4000 – 4100 zł) – wynagrodzenie podstawowe bez nadgodzin
– orientacyjna stawka godzinowa: 143 – 147 CZK netto/godzina
– możliwość nadgodzin – wynagrodzenie miesięczne uzależnione od ilości przepracowanych godzin
– 1500 CZK – zwrot kosztów podróży
– cotygodniowe zaliczki
– czeska umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia
– darmowe badania lekarskie
– darmowa odzież i obuwie robocze
– możliwość rozwoju i awansów
– zakwaterowanie w hotelu pracowniczym z dopłatą od Agencji DP WORK lub dopłata do własnego zakwaterowania
– ubezpieczenie zdrowotne/pakiet socjalny
– dodatek do wyżywienia (karta na stołówkę)
– 25 dni urlopu (płatnego)
– konto bankowe i abonament komórkowy na dogodnych warunkach
– praca w nowoczesnym, czystym i bezpiecznym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii
– możliwość zdobycia doświadczenia u renomowanego pracodawcy oraz bezpośredniego zatrudnienia.

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę. Od pracowników nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych

Prosimy o przesyłanie CV lub krótkich danych (imię, nazwisko, data urodzenia, telefon kontaktowy, adres e-mail, doświadczenie zawodowe, wykształcenie, dodatkowe umiejętności/uprawnienia).

e-mail: workczechrepublic@dpwork.pl

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego (poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00)

Wszystkim, którzy przesłali CV dziękujemy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli przy aplikacji:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach do agencji pośrednictwa pracy DP WORK s.r.o., zarejestrowanej pod adresem: ul. Vodičkova 791/41, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, Republika Czeska w celach dodania mojej osoby do bazy danych, której administratorem jest agencja pośrednictwa DP WORK s.r.o. oraz realizacji procesu rekrutacji: przedstawienia mojej kandydatury potencjalnym pracodawcom oraz wysyłania ofert pracy przez okres jednego roku zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych, aż do momentu pisemnego wycofania zgody”

ID ogłoszenia: 53361ae0d3bd52aa

ilość wszystkich wyświetleń: 208, dzisiaj: 1