Do 25 000 kc

Praca w Czechach bez znajomości języka produkcja foteli samochodowych od zaraz fabryka w Písek

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Pisek
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Na czas nieokreślony
  • Opublikowany: 15 września 2020 00:17

Fabryka foteli samochodowych z Písek poszukuje dyspozycyjnych osób również bez znajomości języka i doświadczenia do pracy w Czechach na produkcji od zaraz przy montażu.

Oferta z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu!

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Písek

Start: od zaraz

Zarobki: Do 25 000 kc

Liczba wakatów: b/d

Zadania:

Praca przy produkcji siedzeń bez praktyki oraz języka

,zaliczki premie zakwaterowanie gratis

telefon 00420777057306

Oferta również dla pań

ID ogłoszenia: 8465f5f7d1474751

ilość wszystkich wyświetleń: 123, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Wawrzyniec
  • Zarejestrowany od: 14 września 2020

Inne przedmioty dodane przez Wawrzyniec

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Wawrzyniec »