4500-5000 brutto

Praca w Czechach bez znajomości języka przy produkcji samochodów od zaraz fabryka ŠKODA AUTO w Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mlada Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od 04.01.2021
  • Długość umowy: 31.03.2021
  • Opublikowany: 5 grudnia 2020 01:22

Od zaraz fabryka ŠKODA AUTO w Mladá Boleslav poszukuje kandydatów także bez znajomości języka obcego do podjęcia pracy w Czechach na produkcji samochodów. Darmowe zakwaterowanie na okres 6 miesięcy po tym okresie dodatkowy bonus do 10% obliczany z podstawy wynagrodzenia.

Dla naszego klienta ŠKODA AUTO w Mladá Boleslav poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie – średnie miesięczne wynagrodzenie to około 30 000 kč brutto.

Oferta:

• Wynagrodznie podstawowe: 26 159 kč
• Po 3 miesiącach dodatek grupowy: 1 500 kč
• Popołudniowa zmiana: 10 kč/h, nocna 30 kč/h, nadgodziny 25%
• Bonus za pracę w takcie 1 000 kč/msc
• Bonus na start: 14 500 kč (po miesiącu 2 500 kč, po 3 miesiącach 5 000 kč, po 6 miesiącach 7 000 kč)
• Bożonarodzeniowa premia od 5 000 kč do 10 000 kč oraz kwietniowa premia od 4 000 kč do 10 000 kč (po odpracowaniu 6 miesięcy)
• Darmowe zakwaterowanie na okres 6 miesięcy po tym okresie dodatkowy bonus do 10% obliczany z podstawy wynagrodzenia
• Zwrot kosztów dojazdu (po 3-miesięcznym okresie próbnym)
• 25 dni urlopu
• Po 12 miesiącach możliwość przejścia bezpośrenio pod firmę
• Praca na 3 zmiany / 8h

Wymagania:

• Bardzo dobra kondycja fizyczna
• Podstawowe wykształcenie
• Motywacja do pracy
• Chęć relokacji do Czech

Zakres obowiązków:

• Obsługa linii produkcyjnej
• Montaż
• Praca fizyczna
• Obsługa maszyn

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesyłanie CV lub sms o treści Praca pod numer telefonu: + 420 734 183 875

Prosimy o zawarcie poniższej klauzuli w Państwa CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO).

ID ogłoszenia: 6155fc9f177c06dc

ilość wszystkich wyświetleń: 407, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez praca.rekrutacja.cz

Ostatnie przedmioty dodane przez praca.rekrutacja.cz »