3200-3500 PLN netto

Praca w Czechach bez znajomości języka przy produkcji środków higienicznych od zaraz, Turnov

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Turnov
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 października 2019 01:18

Od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem atrakcyjna oferta pracy w Czechach przy produkcji środków higienicznych. Zatrudnienie bez znajomości języka dla Polaków na dłuższy okres.

Obowiązki:

praca przy produkcji środków higienicznych;
uzupełnianie rolek z materiałem w maszynach;
kontrola jakości;
wypełnianie niezbędnej dokumentacji;

Wymagania:

motywacja do pracy na dłuższy okres czasu;
sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych;

Oferujemy:

wynagrodzenie około 3200 – 3500 zł netto/miesiąc;
13-sta i 14-sta pensja;
szkolenia i duże możliwości rozwoju;
możliwość nadgodzin;
czeską umowę o pracę;
bezpłatne zakwaterowanie;
20 dni urlopu płatnego;
opiekę koordynatora;
dofinansowanie do posiłków;
możliwość pobierania zaliczek tygodniowych;
darmowa nauka języka czeskiego!!

Aplikacja i źródło:

www.pracuj.pl/praca/operator-maszyn-turnov,oferta,7076210

ID ogłoszenia: 2865d8fe88f1faf8

ilość wszystkich wyświetleń: 134, dzisiaj: 1