16zł/godz netto

Praca w Czechach od zaraz na produkcji foteli samochodowych bez języka

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Czechy
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Opublikowany: 23 marca 2016 05:16

Agencja pośrednictwa pracy za granicą dla swojego klienta z Czech poszukuje od zaraz pracowników produkcji gotowych do podjęcia zatrudnienie w fabryce foteli samochodowych.

Opis stanowiska

Agencja pracy tymczasowej Sontera s.r.o działającą na terenie Czech poszukuje pracowników linii montażowej (głównie mężczyzn do 45lat) w przemyśle automobilowym.

Miejsce pracy: Czechy -Pilzno

Opis pracy: składanie foteli samochodowych (BMW, Porshe)

Praca w systemie dwuzmianowym po 10 godz. 100 kč/godz (16 zl) netto + bonus za cały odpracowany miesiąc

Zakwaterowanie gwarantowane

Mozliwość pobierania tygodniowych zaliczek

Wymagania

Praca manualna wymaga dużej zręczności

Nasza oferta:

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.
Oferujemy legalne zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę.

Oferta aktualna.

Sposób aplikowania

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na email natalia.j.kovacova@gmail.com lub telefonicznie +420 607-045-257 (polskojęzyczna konsultantka)

ID ogłoszenia: 56756f28b0110033

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 3243, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Sontera
  • Zarejestrowany od: 23 marca 2016

Inne przedmioty dodane przez Sontera

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Sontera »