110 CZK netto/h

Praca w Czechach od zaraz – operator produkcji w Prostějov z j. czeskim

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Prostějov
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 27 lutego 2020 03:01

Agencja rekrutacyjna “EWL Group” poszukuje kandydatów do pracy w Czechach na stanowisku pracownika produkcji. Zatrudnienie w Prostějov dla kandydatów ze znajomością języka czeskiego.

EWL Group od 2007 roku zmienia europejski rynek pracy, oferując innowacyjne rozwiązania HR dla największych firm z kluczowych sektorów gospodarki. Dzięki doświadczeniu i kreatywnemu podejściu, jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku zatrudnienia pracowników z Azji i Europy Wschodniej.

Dołącz do rewolucji rynku zatrudnienia, jako:

Operator produkcji (Prostějov, Czechy)

Branża automotive.
Wymagana znajomość języka czeskiego.

Obowiązki:
• montaż manualny podzespołów
• kontrola jakości
• nadzorowanie procesu produkcji

Oczekujemy:
• motywacji do pracy
• dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
• znajomości języka czeskiego – warunek konieczny

Oferujemy:
• wynagrodzenie od 3150 do 4500 zł netto/ miesiąc
• czeską umowę o pracę (25 dni urlopu, ubezpieczenie, składki)
• możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z firmą
• wsparcie Koordynatora
• odzież pracowniczą
• szkolenie stanowsikowe umożliwiające podnoszenie kwalifikacji

Osoby zainteresowane proszę o
wysłanie aplikacji za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny.
tel.: 695-230-863

Na mocy Porozumienia z dnia 22 maja 2018 r., zawartego między Spółkami: EWLIT sp. z o.o. sp. k., EWLIT sp. z o.o., EWL Outsourcing sp. z o.o., EWO sp. z o.o. na mocy którego określono zasady współadministrowania danymi osobowymi gromadzonymi w toku wykonywanej działalności gospodarczej przez ww. podmioty, przy czym Spółka EWL S.A. jest podmiotem uprawnionym do przetwarzania danych osobowych w imieniu ww. spółek, w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)(dalej: „RODO”), zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO informujemy, że: Współadministratorami Pani/Pana danych osobowych są spółki: EWLIT sp. z o.o. sp. k., EWLIT sp. z o.o., EWL
603 385 333

ID ogłoszenia: 6805e539e23d16d8

ilość wszystkich wyświetleń: 768, dzisiaj: 1