125 DKK/h brutto

Praca w Danii bez języka na produkcji środków czystości od zaraz Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aalborg
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2018
  • Opublikowany: 1 stycznia 2018 19:03

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia w fabryce z Aalborg na produkcji środków czystości. Oferta pracy w Danii bez znajomości języka do podjęcia od zaraz – już od stycznia 2018.

Stanowisko: Pracownik produkcji w fabryce środków czystości

Miasto: Aalborg, Dania

Termin: od stycznia 2018

Stawka godzinowa: 125 DKK na godzinę pracy brutto

Opis zadań:

  • dbanie o jak najwyższą jakość produktów
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku przejdzie szkolenie i będzie zajmować się obsługą maszyn produkcyjnych
  • do zadań należeć będzie również pakowanie i wstępne magazynowanie produktów

Wymagania:

  • duża dokładność, skrupulatność, solidność
  • gotowość do wyjazdu od stycznia na pół roku do Danii
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy oraz chęć do nauki
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie dobrym
  • mile widziane doświadczenie
  • sumienność, zorganizowanie, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na czas określony, podpisaną na pół roku
  • odpłatne zamieszkanie w 2 pokojowym mieszkaniu za 3500 DKK miesięcznie za pokój lub 7000 DKK za całe mieszkanie
  • zatrudnienie od nowego roku
  • wdrożenie w obowiązki i pomoc w zaaklimatyzowaniu się

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/02/18

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 5155a479bbc311bf

ilość wszystkich wyświetleń: 2230, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca w Danii bez języka na produkcji środków czystości od zaraz Aalborg”

  1. jestem zajniteresowany ta oferta mieszkam w dani +4527995991 prosze o kontakt