do ustalenia

Praca w Danii dla kobiet przy pakowaniu słodyczy Kopenhaga bez języka 2015

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 marca 2015 21:43

Oferujemy pracę w Danii przy pakowaniu słodyczy na linii produkcyjnej. Ogłoszenie 2015 z Kopenhagi od zaraz dla kobiet bez znajomości języka duńskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Dania, Kopenhaga
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Jest to manualna i powtarzalna praca produkcyjna polegająca na pakowaniu słodyczy przy taśmie. Zadania wykonywane są z zachowaniem odpowiedniej higieny pracy oraz zasad bezpieczeństwa.

Wymagania:
– dobre zdrowie
– dyspozycyjność
– chęć podjęcia pracy za granicą
– wytrzymałość fizyczna
– dostosowanie się do tempa produkcyjnego
– wyjazd do Danii od zaraz na stałe
– posiadanie prawa jazdy kat.B będzie atutem
– przyjazd własnym autem jest mile widziany
– motywacja, zaangażowanie
– chęć rozwijania się

Oferujemy:
– pracę stałą na duńskich warunkach
– zatrudnienie od zaraz
– wdrożenie w system działania firmy
– pomoc w pierwszych dniach
– szkolenia pracownicze
– strój roboczy
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowaczka-2708603.html

ID ogłoszenia: 7685509a4df2324c

1 odpowiedź na “Praca w Danii dla kobiet przy pakowaniu słodyczy Kopenhaga bez języka 2015”

  1. szukam pracy na 24 lipca 2015 @ 15:35

    Witam widze ze ogłoszenie wygasło ale pisze z zapytaniem moze potrzebny jest pracownik ja szukam pracy obecnie jestem w kopenhadze u siostry i pilnie poszukuje pracy prosze o odpowiedz na mojego meila pozdrawiam domagala.bartek23@gmail.com