do ustalenia

Praca w Danii dla Polaków przy filetowaniu ryb bez znajomości języka

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Dania
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2014 00:09

Hodowca ryb zatrudni pracownika fizycznego do pracy w Danii przy obróbce rybnej i pakowaniu. Zatrudnienie w przetwórni bez znajomości języka duńskiego. Pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Dania
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: PPR/08

Zadania:
– patroszenie ryb
– dzielenie ich na kawałki i pakowanie
– dbanie o prawidłowy rozród rybny
– łowienie
– czyszczenie zbiorników w którym znajdują się ryby
– utrzymywanie w czystości miejsca pracy

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– wysoka odpowiedzialność i zaangażowanie
– doświadczenie w podobnych pracach
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
– możliwość pogłębienia swoich doświadczeń i wiedzy
– wynagrodzenie w zależności od sprawujących obowiązków
– możliwość odbycia bezpłatnych konsultacji
– odpowiadamy na pytania
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych

Aplikacja:
Kandydatów zapraszamy do wysyłania CV na maila: [ogłoszenie wygasło]

Źródło: wirtualnaskandynawia.pl

ID ogłoszenia: 91353f3c13225eb9

ilość wszystkich wyświetleń: 4953, dzisiaj: 2