135 DKK/h brutto

Praca w Danii Kopenhaga sortowanie warzyw od zaraz bez znajomości języka

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Opublikowany: 26 czerwca 2016 01:30

Oferta pracy w Danii od lipca 2016 przy sortowaniu i pakowaniu warzyw na taśmie produkcyjnej. Ogłoszenie dla osób bez znajomości języka w fabryce z Kopenhagi.

Stanowisko: Sortowacz warzyw

Miejsce zatrudnienia: Kopenhaga, Dania

Wynagrodzenie: 135 DKK na godzinę brutto

Rozpoczęcie: od lipca 2016

Opis zadań:

  • manualna praca na hali przy sortowaniu warzyw przy taśmie produkcyjnej
  • pracownik będzie odpowiedzialny również za odrzucanie sztuk które nie spełniają wymogów
  • zadania wykonywane będą w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • samodzielność
  • spostrzegawczość
  • mile widziane aktualne badania ze stacji sanitarno epideimologicznej do pracy z żywnością
  • punktualność
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • znajomość języka i doświadczenie nie jest konieczne aczkolwiek będzie mile widziane

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane płatnie
  • częściowe pokrycie kosztów za wynajem przez pracodawcę
  • pracę od zaraz na podstawie duńskiej umowy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 006/06/Dania

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 55757652f67ac47f

2 komentarze na “Praca w Danii Kopenhaga sortowanie warzyw od zaraz bez znajomości języka”

  1. Damian Godlewski na 21 czerwca 2016 @ 19:46

    Witam,

    jesteśmy zainteresowani państwa ofertą (dwóch mężczyzn w wieku 20 lat).
    Wysłaliśmy już nasze CV na wskazany adres mailowy, jednakże zamieszczamy tu nasze dane kontaktowe:

    -godlewski.damianuwr@o2.pl
    -stanislaw.kierpiec@gmail.com
    -nr telefonu 602 491 775 lub 530 903 987

  2. katarina na 7 lipca 2016 @ 20:28

    Witam. Wraz z mezem jestesmy zainteresowani praca. Nr tel +48886887041