170 DKK/H

Praca w Danii na produkcji – obsługa maszyn CNC-Mazak, Jutlandia

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Jylland
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Opublikowany: 8 marca 2018 00:55

W rejonie Jutlandii do podjęcia od zaraz legalna praca w Danii na produkcji przy obsłudze maszyn CNC (mazak). Oferta z językiem angielskim adresowana do osób, posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku.

Opis stanowiska :
Obsługa maszyn CNC-Mazak (system sterowania Mazatrol)

Wymagania :
– doświadczenie w obsłudze maszyn CNC – Mazak oraz programowaniu w systemie Mazatrol,
– umiejętność przygotowania i przezbrojenia maszyny,
– prowadzenie powykonawczych testów jakości,
– odpowiednie kwalifikacje zawodowe,
– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub duńskiego,
– minimum 2 lata doświadczenia.

Oferujemy:
– wynagrodzenie: 170 DKK /h,
– szkolenie przygotowawcze na stanowisku pracy,
– godziny pracy: 7-16 i 7-12.30 piątek (37,5 godzin pracy tygodniowo),
– możliwość pracy w systemie 4-dniowy,
– możliwość stałego zatrudnienia po 4-miesięcznym okresie próbnym,
– umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
– ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe (dodatkowa opcja),
– opieka koordynatora,
– pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania.

Jak aplikować:

Zgłoszenia wraz z CV prosimy kierować na adres:  biuro@jobmarket-24.pl

W nadsyłanych CV prosimy o dopisanie klauzuli:Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobmarket Urszula Grabowska-Sørensen siedzibą w Gdańsku, moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przedstawionych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zarówno obecnej, jak i organizowanej w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922.)

ID ogłoszenia: 5905a9fc51e1da71

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 575, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: JobMarket
  • Zarejestrowany od: 26 lutego 2018

Inne przedmioty dodane przez JobMarket

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez JobMarket »