8,99 euro za godz.

Praca w Finlandii od zaraz w Sipoo składanie lamp na produkcji j. angielski

  • Kraj: Finlandia
  • Miasto lub region: Sipoo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 stycznia 2015 22:15

Firma produkująca oświetlenie z Sipoo poszukuje od zaraz osób chętnych do pracy w Finlandii przy montażu – produkcji lamp z językiem angielskim. Oferta z zakwaterowaniem na miejscu.

Obecnie prowadzimy działania rekrutacyjne dla naszego skandynawskiego Klienta zajmującego się produkcją lamp.

Poszukujemy osób na stanowisko: pracownik produkcji (składanie lamp).

Miejsce pracy: Sipoo, Finlandia

Zadania na stanowisku:
- składanie lamp i lampek (ręczne lub z użyciem śrubokręta)
- przygotowanie lamp/lampek do wysyłki

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny!)
- zdolności manualne
- dobra organizacja własnego czasu pracy
- prawo jazdy
- mile widziane kobiety

Oferujemy:
- umowę o pracę z pracodawcą z Finlandii (wg zasad skandynawskiego prawa pracy)
- pracę siedzącą
- zakwaterowanie i pomoc polskiego koordynatora na miejscu w Finlandii
- w pełni legalne zatrudnienie
- stawka: 8,99 EUR/h (w skali miesiąca 1 000 – 1 5000 EUR netto).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez payroll 360 Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Aplikacja: infopraca.pl/praca/finlandia-skladanie-lamp/finlandia-sipoo/11233172

ID ogłoszenia: 49754c572ac71433

ilość wszystkich wyświetleń: 4018, dzisiaj: 3

2 Odpowiedzi na “Praca w Finlandii od zaraz w Sipoo składanie lamp na produkcji j. angielski”

  1. Witam, jestem zainteresowana pracą, można prosić o e-mail w celu wysłania swojego CV. Pozdrawiam.

  2. Dzień dobry, jestem zainteresowana ofertą. Gdzie mogę się zgłosić po więcej informacji?