do ustalenia

Praca w Finlandii od zaraz z językiem angielskim pakowanie i produkcja żywności, Kannus 2019

  • Kraj: Finlandia
  • Miasto lub region: Kannus
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 11 marca 2019 03:10

Od zaraz (kwiecień 2019) do podjęcia atrakcyjna praca w Finlandii na produkcji i przy pakowaniu żywności. Zatrudnienie ze znajomością języka angielskiego w rejonie Kannus.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy Finlandii

Miejsce pracy: Finlandia – Kannus

Praca od 2.04.2019

Wymagania:
znajomość jednego z języków: angielskiego, rosyjskiego lub polskiego
doświadczenie w produkcji żywności
Obowiązki:
rozmrażanie i przetwarzanie mięsa: marynowanie, pakowanie, etykietowanie gotowych produktów, krojenie kiełbasy
obsługa maszyn do produkcji kiełbas
Oferujemy:
długotrwała fińska umowa o pracę
wynagrodzenie 12,64 €/h brutto
zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę płatne 200 Euro
składki oraz podatki odprowadzane w Finlandii przez Pracodawcę
ubezpieczenie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać “Żywność Finlandia”

eastgaterecruitment.com/

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 8995c854a1ce880d

ilość wszystkich wyświetleń: 2707, dzisiaj: 1