do uzgodnienia

Praca w Holandii bez języka na produkcji żywności od zaraz Zwaagdijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwaagdijk
  • Opublikowany: 13 lutego 2017 01:55

Proponujemy zatrudnienie w Zwaagdijk od zaraz na produkcji artykułów spożywczych. Oferta pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka przy obsłudze maszyn oraz pakowaniu gotowych artykułów.

Stanowisko: Pracownik na produkcji żywności
Miasto: Zwaagdijk, Holandia
Start: od zaraz
Pensja: do ustalenia

Obowiązki:

  • wykonywanie zadań przy taśmie produkcyjnej, tak jak: obsługiwanie nieskomplikowanych maszyn i urządzeń, pakowanie gotowych artykułów, etykietowanie opakowań
  • do zadań pracownika należeć będzie układanie produktów w skrzynkach
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna również za kompletowanie zamówień

Oczekiwania:

  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • komunikatywny język angielski
  • możliwość zatrudnienia na pół roku
  • energiczność, zaangażowanie
  • atutem będzie dokument zaświadczający o niekaralności oraz referencje

Zapewniamy:

  • wsparcie w przygotowaniu przejazdu do Holandii
  • dodatkowy zarobek za pracę na zmiany, w weekendy oraz święta
  • wysokie zarobki
  • opiekę koordynatora
  • wsparcie przy wyrobieniu numeru SOFI i innych sprawach urzędowych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • przejazdy pomiędzy pracą a miejscem zakwaterowania
  • możliwość zatrudnienia na stałe

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • biuro@hobij.pl z dopiskiem w nagłówku: “PRACOWNIK PRODUKCJI”

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-od-zaraz-na-produkcji-zywnosci-bez-znajomosci-jezyka-zwaagdijk/

ID ogłoszenia: 517589f50ce8d554

ilość wszystkich wyświetleń: 1446, dzisiaj: 1