12,50 €/h +premie

Praca w Holandii bez znajomości języka dla par produkcja napojów od zaraz Haga 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 9 lutego 2021 00:51

Zatrudnienie w fabryce z Hagi dla par bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Holandii 2021 przy produkcji napojów. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca na miejscu

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Haga.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej;
  • pracownik będzie obsługiwał oraz czyścił urządzenia produkcyjne, a także przeprowadzał kontrolę gotowych już wyrobów i pakował produkty na końcowym etapie produkcji.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy czas – docelowo stałe zatrudnienie;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego albo niderlandzkiego;
  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie przez pierwsze 3 miesiące, a potem pomoc w znalezieniu własnego mieszkania;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • pomoc polskiego tłumacza/koordynatora;
  • po 3 miesiącach możliwość bezpośredniego przejścia pod firmę – bez pośrednictwa agencji.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: „Produkcja napojów Haga 2021”

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-holandii-od-zaraz-bez-jezyka-przy-produkcji-napojow-w-hadze/

ID ogłoszenia: 14560214834db124