10,51 € brutto/h

Praca w Holandii bez znajomości języka na magazynie odzieżowym od zaraz Venray

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venray
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 grudnia 2020 01:23

Na magazynie odzieżowym możliwość podjęcia bez znajomości języka pracy w Holandii. Zatrudnienie od zaraz w Venray z zakwaterowaniem dla dyspozycyjnych osób – magazynierów.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Venray.

Wynagrodzenie: 10,51 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się kompletowaniem zamówień oraz wykonywaniem prac logistycznych na magazynie – obsługa zwrotów, etykietowanie, metkowanie, skanowanie towarów oraz dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie na magazynie logistycznym;
  • bez języka holenderskiego, ale z językiem angielskim w stopniu dobrym;
  • elastyczność;
  • odpowiedzialność, dokładność;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto, a także urlopowy 10,78% dochodów brutto – naliczane od godzin podstawowych;
  • legalną i stabilną pracę;
  • kontrakt holenderski;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na rachunek walutowy w Polsce;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności;
  • zestawienie przepracowanych godzin;
  • opiekę koordynatorów;
  • zorganizowanie odpłatnego przejazdu do Holandii u zaufanego przewoźnika;
  • możliwość zjazdów do Polski na 1 – 2 tygodnie po przepracowaniu 6 – 8 tygodni;
  • rozliczenie podatków.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-na-magazynie-odziezowym-holandia-praca-od-zaraz-w-venray/

ID ogłoszenia: 3695fd8bb3706cda