do uzgodnienia

Praca w Holandii bez znajomości języka na magazynie z odzieżą od zaraz Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 26 stycznia 2017 04:26

Poszukujemy od zaraz chętnych bez znajomości języka holenderskiego na magazyn odzieżowy marki H&M z Tilburga. Ogłoszenie pracy w Holandii z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Magazynier
Rozpoczęcie: od zaraz
Pensja: do ustalenia
Lokalizacja: Tilburg, Holandia

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowywanie zamówień dla klientów sklepu internetowego
  • praca odbywa się na magazynie znanej marki odzieżowej H&M
  • kompletowanie produktów i przygotowywanie ich do wysyłki

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność na okres minimum połowy roku
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
  • mile widziana znajomość holenderskiego, jednak angielski w zupełności wystarczy

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • 3 zmianowy system pracy
  • legalną umowę zgodną z holenderskimi
  • zamieszkanie płatne 75 euro tygodniowo
  • odpłatne ubezpieczenie możliwe do zapewnienia na miejscu
  • pracę 6 dni w tygodniu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższy adres kontaktowy:

  • barbara.olszewska@adecco.com

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-od-zaraz-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-tilburg-2/

ID ogłoszenia: 3545888b9ce7d1d7