do 9,46-10,15 eur/h brutto

Praca w Holandii bez znajomości języka na produkcji w piekarni Tilburg 2017

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Opublikowany: 26 czerwca 2017 02:33

Oferta aktualnej pracy w Holandii na produkcji wyrobów piekarniczych i przekąsek. Ogłoszenie 2017 z Tilburga dla 10 Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejscowość: Tilburg
Wynagrodzenie: bardzo dobra stawka godzinowa nawet do 9,46 – 10,15 euro brutto na godzinę z perspektywą otrzymania podwyżki
Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Zakres zadań w zależności od działu:

  • piekarnia – praca na zmiany przy wsparciu prac produkcyjnych i pakowaniu pasztecików, zapiekanek, naleśników, pieczywa itp., obowiązkiem będzie również przygotowywanie składników i obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • sekcja przekąsek – przygotowywanie sałatek, nadziewanie papryczek serem, porcjowanie sera feta do pudełek, pakowanie i etykietowanie

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • gotowość do pracy w różnych fabrykach

Zapewniamy:

  • dla chętnych możliwość zorganizowania płatnych przejazdów lokalnych, zamieszkania i ubezpieczenia
  • opcja podjęcia pracy na dłużej
  • dla najsumienniejszych możliwość rozwoju
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • gwarancja godzin
  • pracodawca oferuje vouchery w wysokości 50/100/150 euro po przepracowaniu kolejno 12/16/20 tygodni dla pracowników na prywatnym zamieszkaniu
  • bezpłatne zamieszkanie na 2/3/4 tygodnie po przepracowaniu kolejno 12/16 i 20 tygodni

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 675594f981cc82d9

ilość wszystkich wyświetleń: 310, dzisiaj: 2