10,48/h euro brutto

Praca w Holandii bez znajomości języka od zaraz na produkcji ciastek i kanapek Bunschoten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2018 01:11

Atrakcyjna oferta pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu ciastek, kanapek i wrapów. Zatrudnienie od zaraz w Bunschoten bez znajomości języka dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz ciastek i kanapek

Termin: od zaraz

Miasto: Bunschoten, Holandia

Zakres zadań:

  • jest to praca na produkcji przy pakowaniu produktów spożywczych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie układanie półproduktów na taśmie i przygotowywanie gotowych artykułów
  • pakowanie dotyczy słodyczy, kanapek, wrapów

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka angielskiego wymagana jest na poziomie podstawowym lub wyższym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy holenderskiej
  • wynagrodzenie wypłacane co 4 tygodnie na konto
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego 125% za nadgodziny i 125% – 150% za pracę w systemie zmianowym
  •  zamieszkanie zorganizowane zgodnie z certyfikatem SNF
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • pomoc w zapewnieniu przejazdów lokalnych na miejscu
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • możliwość korzystania z kawy i herbaty dostępnych w czasie przerw w kantynie
  • przejrzyste rozliczenie wypłat

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło:

źródło: https://www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?oferta=1290&ref=

ID ogłoszenia: 595b7429a9d9f83

ilość wszystkich wyświetleń: 1280, dzisiaj: 1