do uzgodnienia

Praca w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu keczupów od zaraz Wijchen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wijchen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3-6 miesięcy
  • Opublikowany: 4 września 2016 23:01

Producent keczupów z siedzibą w Wijchen przyjmie od zaraz osoby bez znajomości języka do pakowania wyrobów. Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz dla Polaków. Pracodawca nie zapewnia zatrudnienia dla par.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny – Pakowacz

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Wijchen, Holandia

Zakres zadań:

  • prace produkcyjne przy pakowaniu keczupów
  • zadania będą na bieżąco zlecane przez pracodawcę

Wymagania:

  • możliwość zatrudnienia na okres ok. 3 do 6 miesięcy
  • wysoka motywacja
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie podstawowym
  • atutem będzie zaświadczenie o niekaralności a także posiadanie referencji z kontaktem telefonicznym do poprzednich pracodawców

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • bonusy za pracę w godzinach nadliczbowych
  • wysokie zarobki i terminowość w ich wypłacaniu
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • dla chętnych pomoc agencji w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu

Uwaga! Nie jest to oferta pracy w Holandii dla par

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV w języku angielskim na adres:

  • rzeszow@hobij.pl

Wiadomość koniecznie prosimy zatytułować: KETCHUPY

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-holandii-bez-jezyka-pakowanie-keczupow-wijchen/

ID ogłoszenia: 69757cab2c835a80

1 odpowiedź na “Praca w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu keczupów od zaraz Wijchen”

  1. Witam
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Zgłaszam kandydaturę dwóch chętnych osób. Jesteśmy w stanie przyjechać własnym autem. List oraz cv wysłane zostały na Państwa e mail. Prosze o pilny kontakt 883 989 161. Jesteśmy w stanie wyjechać od zaraz!!!