do ustalenia

Praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu ziół Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Opublikowany: 14 maja 2015 01:07

Pilenie poszukujemy osób do pracy w Holandii przy pakowaniu ziół. Oferta z Venlo dla Polaków na linii produkcyjnej bez znajomości języka holenderskiego. Pracodawca wymaga podstaw języka angielskiego i niemieckiego.

Stanowisko: pracownik produkcji przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Venlo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: JD/GIP/04/NL/2015

Zadania:
Jest to praca produkcyjna przy ręcznym pakowaniu ziół w przygotowane opakowania.

Wymagania:
– dobre nastawienie
– zatrudniamy osoby zdecydowane podjąć dane stanowisko
– podstawy języka angielskiego i niemieckiego
– siłą fizyczna
– bez problemów ze zdrowiem
– punktualne stawienie się w pracy
– chęć pracy w grupie

Oferujemy:
– podpisanie umowy tymczasowej
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– miejsce do zamieszkania
– przejazdy do pracy
– pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: [ogłoszenie wygasło]
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli o danych osobowych.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-w-venlo-przy-pakowaniu-ziol-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 705553d5b2d3913

2 komentarze na “Praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu ziół Venlo”

  1. witam:) jestem studenką i wraz z chłopakiem szukamy pracy:) jesteśmy gotowi do pomocy od około 20 czerwca:) niestety nie mamy możliwosci wyjazdu wczesniej z powodu moich egzaminów na studiach. kontakt mailowy aska166@vp.pl
    pozdrawiamy Joanna i Wojciech

  2. witam jestem zainteresowany panstwa pracom od zaraz.Moj num 0620104337
    pozdrawiam…