do ustalenia

Praca w Holandii dla par na produkcji spożywczej bez języka od zaraz Haga 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga, Oss
  • Opublikowany: 30 marca 2018 18:54

Atrakcyjna oferta pracy w Holandii 2018 od zaraz na produkcji spożywczej w zakładzie z Hagi. Ogłoszenie aktualne dla par bez znajomości języka przy pakowaniu, kontroli jakości, przepakowywaniu produktów.

Agencja pracy( cert.16198) poszukuje dla swojego klienta pracowników w branży spożywczej.

OFERUJEMY:
– wysokie wynagrodzenie
– wypłaty co tydzień na konto
– duża ilość godzin w tygodniu
– opiekę polskiego koordynatora
– przewóz do pracy
– ubezpieczenie
– możliwość pracy do roku czasu

OPIS STANOWISKA:
– pakowanie i przepakowywanie produktów
– kontrola jakości
– prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

WYMAGANIA:
– chęć do wyjazdu na dłuższy okres czasu
– niekaralność
– zaangażowania,
– samodzielności
– dokładności

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE NA www.LiderJob.pl
POD NUMEREM TELEFONU: 509 240 000 , 500 017 878
LUB WYSYŁAJĄC CV NA E-MAILA: biuro@liderjob.pl , opole@liderjob.pl

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

ID ogłoszenia: 1145abde71a3b967

ilość wszystkich wyświetleń: 935, dzisiaj: 1