do uzgodnienia

Praca w Holandii dla Polaków bez znajomości języka na magazynie Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: przynjamniej 6 miesięcy
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2016 17:00

Sklep internetowy z siedzibą w Waalwijk zatrudni pracownika do zbierania zamówień. Ogłoszenie pracy w Holandii na magazynie dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Magazynier – Order picker

Miejsce zatrudnienia: Waalwijk, Holandia

Zarobki: do ustalenia bezpośrednio z przełożonym

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień oraz przygotowywanie ich do wysyłki
  • inne zadania, które zostaną zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • zmotywowanie, autodyscyplina
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim przynajmniej na poziomie komunikatywnym
  • atutem będzie posiadanie zaświadczenia o niekaralności do wglądu
  • mile widziane referencje od poprzednich pracodawców

Zapewniamy:

  • pomoc w dopełnieniu formalności na miejscu
  • zorganizowanie przejazdu do Holandii
  • możliwość otrzymania premii wynagrodzenia za wydajność oraz dodatków za pracę zmianową
  • przejazdy wewnętrzne
  • na miejscu zapewnione ubezpieczenie
  • zarobki wypłacane raz w tygodniu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia na poniżej podany adres kontaktowy:

  • rzeszow@hobij.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-holandii-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-waalwijk/

ID ogłoszenia: 5865722a2ef6fd9e

1 odpowiedź na “Praca w Holandii dla Polaków bez znajomości języka na magazynie Waalwijk”

  1. kamyk2217 na 12 maja 2016 @ 13:13

    Witam jestem zainteroswany ofertą.
    Proszę o kontakt tel. 575277421 Pozdrawiam